Koruna pro Zoo

Poděkování všem zúčastněným v akci KORUNA PRO ZOO – škola za účasti dětí vybrala a slavnostně předala 2 500 Kč pro ZOO v Děčíně. Všem děkujeme.

Ochutnávka ovoce a zeleniny

V úterý 19.6. proběhla na naší škole ochutnávka ovoce a zeleniny v rámci projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL.Žáci mohli ochutnat např. – řapíkatý celer, fenykl, ananas,vodní meloun, bílou ředkev a další zdravé ovoce a zeleninu. Akce měla úspěch a pár druhů zeleniny žáci poznali poprvé. (viz foto)

Výlet 1.tř. + 3.tř.

Žáci 1. a 3.třídy se zúčastnili školního výletu, který začal plavbou parníkem po Máchově jezeře s  výhledem na hrad Bezděz, navštívili mini ZOO, kde si to velmi užili – hlavně obdivovali malého bílého lvíčka a nakonec malá exkurze muzea -  ČTYŘLÍSTEK  – zde obdivovali hlavní postavičky časopisu s vyčerpávajícím výkladem vzniku tohoto oblíbeného dětského časopisu. Velká pochvala všem dětem za vzorné chování a též poděkování rodičům za přípravu svých dětí na výlet. Už se prý těší na další …….

Mléko do škol

V rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL nám do školy byl zaslán OCHUTNÁVKOVÝ KOŠ , který žáci naší školy ochutnali v rámci akce OCHUTNÁVKOVÁ SVAČINA . Tímto též posíláme poděkování p.Hokeovi za dodávku velmi chutných a čerstvých rohlíčků,které si děti mohly  připravit jako svoji vlastně vyrobenou svačinu (vyhrála sýrová a pažitková pomazánka). :lol:

Třeťáci a jejich živá svačinka

Dobrou chuť! – takto třeťáci začali jeden z posledních dnů v tomto školním roce. A k tomu s elánem a nadšením si vytvořit pro sebe chutnou živou svačinku,která nejen dobře chutnala ,ale i krásně vypadala. (viz fotogalerie) :-P

LESNÍ OLYMPIÁDA

“ Na tý louce zelený…..! A rok je opět pryč a Den s Lesy ČR  je opět za námi.  Jsme plni dojmů, vzpomínek a nabyli jsme nových pojmů. Přátelské prostředí, vstřícnost a ochota všech. Poučili jsme se v botanice a zoologii, potrápili ve vábení zvěře a vyzkoušeli přesnou mušku.  Děkujeme za občerstvení, hodnotné odměny a už teď se těšíme na další ročník.    Děkujeme!

Výsledková listina – přespolní běh

Výsledková listina přespolák 2018

Jarní přespolní běh

Již tradičně se naši žáci zúčastnili JARNÍHO PŘESPOLNÍHO BĚHU. Opět většina zabodovala,ale hlavně si změřili své síly a svoji vytrvalost. Lehký závod to opravdu není, všem zúčastněným poklona a poděkování za výbornou reprezentaci školy :-D (viz foto)

Počítání na zahradě

Třeťáci si své znalosti z matematiky vyzkoušeli na školní zahradě, prý jestli jim to bude lépe myslet. A opravdu uspěli při plnění úkolů úspěšně, tak si to musíme ještě několikrát zopakovat. :lol: (viz fotogalerie)

Výsledky zápisu 2018

VÝSLEDKY ZÁPISU do 1.třídy 2018 -2019