KRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM !!

:lol: :-D

Výlet 3.a 4.třídy

Školní výlet k závěru školního roku tradičně patří. Žáci 3. a 4. třídy si ho patřičně užili. Plavba na lodičkách v soutěstách v Hřensku byla plná dobrodružství (plavba,vyprávění a krásný vodopád), který v parném počasí osvěžil. Návštěva Zoo Děčín po odvážném výstupu , opravdu všem velký obdiv v tom teplém počasí. Zvládli to všichni na jedničku a potom jsme měli Zoo pro sebe :-P Tak zase za rok a kde? To se necháme překvapit!! Výletu zdar! :lol:

Ochutnávka mléčných výrobků,ovoce a zeleniny.

V rámci projektu Ovoce a mléko do škol, proběhla na naší škole minulý týden ochutnávka mléčných výrobků a dnes ochutnávka ovoce a zeleniny. Žáci se seznámili s různými druhy mléč.výrobků ,ovoce i zeleniny. Děkujeme :lol:

Lesní olympiáda

Střelba ze vzduchovky, poznávání dřevin, zvěře v lese, hod šiškami na cíl, hmatové úkoly, střelba z luku, jízda na koních a mnoho dalšího. Lesní olympiáda s Lesy České republiky se pro naši školu stala tradicí. Užili jsme si pobyt na čerstvém vzduchu, dozvěděli jsme se spoustu nových informací, prožili jsme pohodový den. Děkujeme všem lesákům  za ceny, občerstvení a  čas věnovaný naší škole.

Lesu zdar!

Vybíjená 4.a 5.třídy

Jako tradičně, vždy při oslavě Dne dětí, který připravují žáci 5.třídy, si naši žáci zahráli turnaj ve vybíjené. Velká pochvala všem zúčastněným, družstvo 5.třídy zvítězilo, ale čest i poraženému družstvu ze 4.třídy. Byla to pěkná podívaná. Tak zase za rok. ;-)

Výsledková listina talentu ŠD

TALENT ŠKOLNÍ DRUŽINY 2019

Hodina hlavolamů- 4.třída

Představivost,zručnost,logiku,trpělivost a další vlastnosti si žáci 4.třídy vyzkoušeli pod vedením svých spolužáků – O.Běliče, S. Procházky a D. Švába, kteří připravili řadu hlavolamů a též diplomy pro své  zúčastněné a úspěšné spolužáky. A že se hlava některým málem zavařila,to se popřít nedá. Děkujeme pěknému nápadu a doufáme,že nebyl poslední.(viz foto) ;-)

Jarní přespolní běh + výsledková listina

Výsledková listina přespolák 2019

Již tradičně se naši žáci zúčastnili JARNÍHO PŘESPOLNÍHO BĚHU , který pořádá DDM. Opět nám počasí přálo a děti si vyzkoušely běh terénem v okolí našeho města. Úsilí a snaha se nedala přehlédnout. Fandili jsme všichni i zástupci z řad rodičů. Myslím, že všem zúčastněným patří velký obdiv a pochvala za vzornou reprezentaci naší školy :lol: Za rok opět !!!! ;-)

Digitální prostor

DIGITÁLNÍ PROSTOR

Pokusy- 4.třída

Žáci 4. třídy si v rámci učiva přírodovědy zkoušeli řadu pokusů na téma – vlastnosti vzduchu a vody. Na různých stanovištích zkoušeli působení vzduchu jako vznášedla, pohon rakety, nafouknout balónek do Pet lahve bez otvoru a s otvorem, proudění zvzduchu, vedl pokus s brčky a jiné (viz foto). Na závěr děti pobavil pokus nafouknuté rukavice díky směsi octa a jedlé sody :lol: