2. třída na výletě - Zelený ostroff

.
.

V minulých dnech vyrazila 2. třída na dopolední výlet do Zeleného ostroffa a domů jsme se vraceli plní skvělých dojmů.

Program v areálu byl pro děti ideální. Nejprve si užily krmení a pozorování zvířátek a potom se pořádně vyřádily na skákacím hradu. V celém areálu panovala moc příjemná a klidná atmosféra.

Místnímu týmu patří velký dík za jejich skvělou práci a milý přístup, díky kterému bylo o všechny perfektně postaráno. Výlet se zkrátka vydařil a už teď je jasné, že se na toto místo zase rádi vrátíme.

 

2. třída na výletě - Zelený ostroff