ŠD Zelenina s ovocem

V týdnu od 5.11. do 9.11. 2018 se naše družina ocitla v ovocném a zeleninovém ráji. Od pondělí děti nosily ovoce nebo zeleninu na výstavu, která se v průběhu každého dopoledne proměnila v připravenou ochutnávku plnou vitamínů. Nejen čerstvé plody jsme ochutnali, ale i polévku z dýně, hrášku, křížaly z jablek, špendlíkové kompoty…
Společně jsme si zatančili, zazpívali, zasoutěžili, využili všech smyslů k poznávání plodů, taneční karaoke s interaktivní tabulí nás pobavilo, hry s obrázky a názvy zeleniny+ovoce obohatily naše vědomosti, kresby a tvoření nám zdobí naší družinu. Děkujeme prvňáčkům a třeťákům za papírové melouny a obrázky plodů.
Společně jsme si vyslechli básničky a rýmovačky, které napsaly děti. Taky jsme si dali páku, kterou děti doprovázely srdečným fanděním pro zeleninu nebo ovoce. A tím můžeme potvrdit, že:
„ZELENINA S OVOCEM DAJÍ PÁKU NEMOCEM“.
Mockrát děkujeme rodičům za štědrost a spolupráci, které si velice vážíme. Díky vaší podpoře můžeme zajímavě vzdělávat a zažívat nevšední dny ve školní družině.
Vychovatelky ŠD JINDŘIŠKA – Zímová a Semerádová.