ŠD – ZELENINA S OVOCEM DAJÍ PÁKU NEMOCEM

V týdnu od 6.11. do 10.11. se u nás ani chvilku nelenilo. Od pondělí jsme nosili ovoce nebo zeleninu na výstavu, která se v průběhu každého dopoledne proměnila v připravenou ochutnávku-sladkou, kyselou, pálivou, voňavou, barevnou, plnou energie a vitamínů…prostě mňamkózní. Divadlo nám připomnělo, jak je důležitý pohyb a radost ze cvičení. Společně jsme si zatančili, zazpívali, zasoutěžili, využili všech smyslů k poznávání plodů, taneční karaoke s interaktivní tabulí nás pobavilo, hry s obrázky, názvy zeleniny a ovoce obohatily naše vědomosti, kresby a tvoření z barevných víček nám zdobí naší družinu. Nakonec jsme si dali páku, abychom potvrdili, že: ZELENINA S OVOCEM DAJÍ PÁKU NEMOCEM.

Mockrát děkujeme za podporu a spolupráci všech rodičů. JSTE BÁJEČNÍ.

VAŠE DĚTI, JINDŘIŠKA a PANÍ VYCHOVATELKY.